102262
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для компанії!

Зависнути у повітряному потоці у вертикальній аеротрубі. Враження розраховано на 3 чоловік. У кожного з них буде можливість зробити 2 польоти по 2 хвилини. В аеродинамічній трубі вони випробують відчуття вільного падіння, як при стрибках з парашутом. Контролювати польоти будуть 2 інструктора: один знаходиться поруч і, при необхідності, страхує, інший — подає сигнали. Аеронавтам видадуть екіпіровку: захисні комбінезони, шолом і окуляри.   подробнее...

3 чол. по 2 польоти по 2 хвилини Використати до 31.01.2018
3 людини
по 2 польоти по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Аеродинамічна труба для компанії — що це?

Захоплюючі польоти для 3 чоловік в унікальному повітряному тренажері — аеротрубі. Це вертикальний пристрій, в якому потоки повітря рухаються вгору зі швидкістю до 250 км/год. Вони підносять людину над землею і дозволяють відчути миті вільного падіння. Емоції прирівнюються до відчуттів від стрибка з парашутом з тією лише різницею, що в аеротрубі не потрібно долати страх висоти. Кожен зробить по 2 польоти, тривалістю 2 хвилини.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 2 друзів, щоб разом підкорити стихію повітря. Гості відправляться на територію розважального центру «Блокбастер», де встановлений повітряний тренажер — єдиний в межах Києва. У призначеному місці друзів зустріне інструктор, який видасть необхідну екіпіровку і розповість, як керувати своїм тілом у польоті. У кожного учасника буде можливість зайти в аеротрубу 2 рази. Літати Щасливчики будуть по черзі з інтервалом між першим і другим заходом. Якщо знадобиться, інструктор допоможе правильно маневрувати на повітряному потоці, притримуючи екстремала за спеціальні петлі на комбінезоні.

Аэротруба — унікальний симулятор польоту

Щоб відірватися від землі, не обов'язково стрибати з парашутом. Випробувати відчуття польоту можна і в аеротрубі. Потоки повітря рухаються зі швидкістю до 250 км/год і піднімають аеронавта вгору.

2 польоти в невагомості для кожного

Завдяки повітряним потокам можна довго насолоджуватися вільним падінням. Для порівняння, при стрибку з парашутом такі відчуття тривають менше 60 секунд. А тут у кожного учасника будуть 2 польотні сесії загальною тривалістю 4 хвилини.

Необхідна екіпіровка видається

На місці нададуть всю необхідну екіпіровку: захисний комбінезон, шолом і окуляри. Передбачена допомога 2 інструкторів.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

285 відгуків реальних людей

В
Володимир
25 липня 2017
Літав перший раз і мені сподобалось, емоції зашкалюють)))))

В
Виталий
25 липня 2017
Остались приятные впечатления и незабываемые ощущения от полета.

Т
Татяна
24 липня 2017
Сертификат на полет получили в подарок. Первый полет с дочкой (10 лет). Все пулучилось ооочень круто!!! Впечатлений масса - все позитивные!!!! Отдельное спасибо команде и тренерам - отличные ребята!!!! Планируем полетать еще ;-)

В
Виктория
22 липня 2017
Сертификат получила в подарок! Очень всё понравилось! Летала моя дочка, ей 10 лет! Отношения ребят на высшем уровни, все улыбчивые, приветливые и очень приятные в общении, ни кому не тяжело повторить или ответить на ваш заданный вопрос, при чем делают всё с улыбкой (особенно девочки которые регистрируют Вас и подбирают Вам костюм)! Инструктаж проводят очень доходчиво. Хочу отдельное...
Сертификат получила в подарок! Очень всё понравилось! Летала моя дочка, ей 10 лет! Отношения ребят на высшем уровни, все улыбчивые, приветливые и очень приятные в общении, ни кому не тяжело повторить или ответить на ваш заданный вопрос, при чем делают всё с улыбкой (особенно девочки которые регистрируют Вас и подбирают Вам костюм)! Инструктаж проводят очень доходчиво. Хочу отдельное сказать спасибо инструктору который находился с ребенком в аэротрубе, это было не забываемое для моей дочери, она в восторге, так как она не просто парила в воздухе, а еще и полетала по кругу со всякими трюками благодаря инструктору!! С удовольствием посетим еще раз аэротрубу, только уже всей семьёй. Спасибо Вам!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень