102262
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для компанії!

Зависнути у повітряному потоці у вертикальній аеротрубі. Враження розраховано на 3 чоловік. У кожного з них буде можливість зробити 2 польоти по 2 хвилини. В аеродинамічній трубі вони випробують відчуття вільного падіння, як при стрибках з парашутом. Контролювати польоти будуть 2 інструктора: один знаходиться поруч і, при необхідності, страхує, інший — подає сигнали. Аеронавтам видадуть екіпіровку: захисні комбінезони, шолом і окуляри.   детальніше...

3 люд. по 2 польоти по 2 хвилини Використати до 31.05.2018
3 людини
по 2 польоти по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Аеродинамічна труба для компанії — що це?

Захоплюючі польоти для 3 чоловік в унікальному повітряному тренажері — аеротрубі. Це вертикальний пристрій, в якому потоки повітря рухаються вгору зі швидкістю до 250 км/год. Вони підносять людину над землею і дозволяють відчути миті вільного падіння. Емоції прирівнюються до відчуттів від стрибка з парашутом з тією лише різницею, що в аеротрубі не потрібно долати страх висоти. Кожен зробить по 2 польоти, тривалістю 2 хвилини.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 2 друзів, щоб разом підкорити стихію повітря. Гості відправляться на територію розважального центру «Блокбастер», де встановлений повітряний тренажер — єдиний в межах Києва. У призначеному місці друзів зустріне інструктор, який видасть необхідну екіпіровку і розповість, як керувати своїм тілом у польоті. У кожного учасника буде можливість зайти в аеротрубу 2 рази. Літати Щасливчики будуть по черзі з інтервалом між першим і другим заходом. Якщо знадобиться, інструктор допоможе правильно маневрувати на повітряному потоці, притримуючи екстремала за спеціальні петлі на комбінезоні.

Аэротруба — унікальний симулятор польоту

Щоб відірватися від землі, не обов'язково стрибати з парашутом. Випробувати відчуття польоту можна і в аеротрубі. Потоки повітря рухаються зі швидкістю до 250 км/год і піднімають аеронавта вгору.

2 польоти в невагомості для кожного

Завдяки повітряним потокам можна довго насолоджуватися вільним падінням. Для порівняння, при стрибку з парашутом такі відчуття тривають менше 60 секунд. А тут у кожного учасника будуть 2 польотні сесії загальною тривалістю 4 хвилини.

Необхідна екіпіровка видається

На місці нададуть всю необхідну екіпіровку: захисний комбінезон, шолом і окуляри. Передбачена допомога 2 інструкторів.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

377 відгуків реальних людей

Ю
Юрко
19 листопада 2017
Це було просто УЛЬОТНО!!!!!

О
Ольга
14 листопада 2017
Полет был подарен крестным сыну на день рождения, мы все про него забыли и чуть не пропустили конечную дату подарочного сертификата. В итоге все закончилось хорошо, сын 4 раза полетал, получил массу удовольствия и незабываемые впечатления. Теперь мечтает полетать в космосе)), будущее не за горами, технологии не стоят на месте, поэтому все может быть! Остались отличное видео и фотографии...
Полет был подарен крестным сыну на день рождения, мы все про него забыли и чуть не пропустили конечную дату подарочного сертификата. В итоге все закончилось хорошо, сын 4 раза полетал, получил массу удовольствия и незабываемые впечатления. Теперь мечтает полетать в космосе)), будущее не за горами, технологии не стоят на месте, поэтому все может быть! Остались отличное видео и фотографии, которые уже всем родственникам и друзьям показали. Не забудьте камеру с собой :)

14 листопада 2017
Давно хотела полетать и вот это свершилось. Это был действительно 101% эмоциональных подарок. Эмоции просто зашкаливали...еще хочу) организация просто супер. Все четко и без заминок) тренера - им можно довериться и не бояться...Они асы своего дела. Летайте побольше)

А
Алексей
12 листопада 2017
Никогда не думал, что на день рождения получу в подарок полет в аеродинамической трубе. Сначала побаивался, но когда полет начался очень понравилось, теперь даже хочется попрлбовать прыгнуть с парашютом. Впечатления и эмоции зашкаливают. Всем советую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень