102262
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для компанії!

Зависнути у повітряному потоці у вертикальній аеротрубі. Враження розраховано на 3 чоловік. У кожного з них буде можливість зробити 2 польоти по 2 хвилини. В аеродинамічній трубі вони випробують відчуття вільного падіння, як при стрибках з парашутом. Контролювати польоти будуть 2 інструктора: один знаходиться поруч і, при необхідності, страхує, інший — подає сигнали. Аеронавтам видадуть екіпіровку: захисні комбінезони, шолом і окуляри.   детальніше...

3 люд. по 2 польоти по 2 хвилини Використати до 30.09.2018
3 людини
по 2 польоти по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2018

Аеродинамічна труба для компанії — що це?

Захоплюючі польоти для 3 чоловік в унікальному повітряному тренажері — аеротрубі. Це вертикальний пристрій, в якому потоки повітря рухаються вгору зі швидкістю до 250 км/год. Вони підносять людину над землею і дозволяють відчути миті вільного падіння. Емоції прирівнюються до відчуттів від стрибка з парашутом з тією лише різницею, що в аеротрубі не потрібно долати страх висоти. Кожен зробить по 2 польоти, тривалістю 2 хвилини.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 2 друзів, щоб разом підкорити стихію повітря. Гості відправляться на територію розважального центру «Блокбастер», де встановлений повітряний тренажер — єдиний в межах Києва. У призначеному місці друзів зустріне інструктор, який видасть необхідну екіпіровку і розповість, як керувати своїм тілом у польоті. У кожного учасника буде можливість зайти в аеротрубу 2 рази. Літати Щасливчики будуть по черзі з інтервалом між першим і другим заходом. Якщо знадобиться, інструктор допоможе правильно маневрувати на повітряному потоці, притримуючи екстремала за спеціальні петлі на комбінезоні.

Аэротруба — унікальний симулятор польоту

Щоб відірватися від землі, не обов'язково стрибати з парашутом. Випробувати відчуття польоту можна і в аеротрубі. Потоки повітря рухаються зі швидкістю до 250 км/год і піднімають аеронавта вгору.

2 польоти в невагомості для кожного

Завдяки повітряним потокам можна довго насолоджуватися вільним падінням. Для порівняння, при стрибку з парашутом такі відчуття тривають менше 60 секунд. А тут у кожного учасника будуть 2 польотні сесії загальною тривалістю 4 хвилини.

Необхідна екіпіровка видається

На місці нададуть всю необхідну екіпіровку: захисний комбінезон, шолом і окуляри. Передбачена допомога 2 інструкторів.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro - Аэротруба
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

400 відгуків реальних людей

Вчора
Дарила это впечатление своему парню (он иностранец). Он очень давно хотел попробовать полет в воздушной трубе, так как в его стране данного развлечения нет. К сожалению, я не смогла перевести все, что говорил инструктор. Он испугался и уже хотел было отказаться от полёта, но увидев детей (10-12лет), готовившихся к полету, согласился. Сам полет проводился с инструктором, и с ним мой парень...
Дарила это впечатление своему парню (он иностранец). Он очень давно хотел попробовать полет в воздушной трубе, так как в его стране данного развлечения нет. К сожалению, я не смогла перевести все, что говорил инструктор. Он испугался и уже хотел было отказаться от полёта, но увидев детей (10-12лет), готовившихся к полету, согласился. Сам полет проводился с инструктором, и с ним мой парень держался более уверенно. Он был впечатлён и возбуждён от полёта, ему это напомнило свободное падение как в прыжке с парашютом. Я засняла все на видео и он смог показать это друзьям;)

А
Алена
Вчора
Сертификат мне подарил сын на день рождение, мне кажется это лучший подарок, все понравилось, вторые две минуты особенно, особое спасибо инструктору Алексею

Е
Евгений
17 квітня 2018
Впечатление подарили на день рождения. Ходили всей семьей, самому младшему 9 лет, старшему - 41, все остались очень довольны. Отдельно стоит отметить прекрасную работу инструкторов. Кто не был - очень рекомендую.

И
Илья
16 квітня 2018
Все прошло прекрасно, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень