102456
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для двох ЛОНГЕР!

2 польоти по 120 секунд   про це можуть тільки мріяти парашутисти. Їхнє вільне падіння триває менше 1 хвилини. Аеродинамічна труба створює потік повітря потужністю до 250 км/ч. Інструктор контролюватиме політ, а захисні сітки, троси, комбінезони із страхувальними петлями, окуляри і шолом зроблять весь процес повністю безпечним. подробнее...

2 чол. по 2 польоту по 2 хв Використати до 31.12.2017
2 людини
по 2 польоту по 2 хв
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Аеродинамічна труба для двох ЛОНГЕР — що це?

Політ в аеродинамічній трубі — це можливість літати в повітряному тренажері у вигляді циліндру, внизу якого знаходяться вентилятори. Вертикальний потік вітру допоможе відірватися від землі, адже він досягає 250 км/год! Сітки і троси забезпечують повну безпеку польоту, тому випробувати такий атракціон можуть навіть діти, починаючи з 4 років. Щасливчики будуть літати по черзі.

Як все відбувається?

Перед атракціоном Щасливчикам проведуть інструктаж і розкажуть про те, як балансувати. На спеціальних матах можна відпрацювати вправи, яким навчить тренер. Щасливчики мають 8 хвилин для польотів, при цьому тривалість кожної розваги —2 хвилини. Інструктор зможе страхувати друзів завдяки петлям на їхній екіпіровці. Аеродинамічна труба знаходиться у розважальному комплексі «Блокбастер».

Можливість потренуватися на майданчику парашутистів

Щасливчик і його друг можуть використовувати шанс політати в аеродинамічній трубі в якості тренування перед стрибком з парашутом. Потік повітря допоможе подолати гравітацію.

Видається вся екіпіровка

Максимально зручний політ забезпечує захисний комплект. В набір входить: комбінезон з вшитими страхувальними петлями, окуляри і шолом.

8 хвилин в невагомості на двох

У аеродинамічний трубі створюються умови, дуже близькі до тих, в яких опиняється парашутист. Кожен Щасливчик підніметься в повітря 2 рази по 2 хвилини — це цілих 8 хвилин вільного падіння на двох! Для порівняння — ефект від стрибка з парашутом триває 1 хвилину.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

259 відгуків реальних людей

В
Владислав
22 червня 2017
Друзья подарили сертификат на день рождение. Ну что можно сказать? Хочу еще) Полет прошел отлично. Абсолютно новые ощущения, которые не описать словами. Теперь осталось только прыгнуть с парашютом))

21 червня 2017
Дякую за чудове шалене враження!Подарунок від подруги дійсно лишив захоплення, позитив та гарні спогади:) Дякую Bodo за таку увагу та прекрасний настрій!Раджу спробувати політати:) З повагою!

20 червня 2017
Сертификат подарили ребенку. Как словами описать впечатления восьмилетнего мальчика от полёта? Вроде, 2 минуты, но рот не закрывался пару часов! Плюс, чёткая организация, внимание инструкторов к "космонавтам" и сопровождающим.

В
Вячеслав
19 червня 2017
Больше всего понравилось: адреналин впечатления, а также профессионализм и внимательность инструкторов.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень