102456
 

Подаруй затяжний політ в аеродинамічній трубі для двох!

2 польоти по 120 секунд   про це можуть тільки мріяти парашутисти. Їхнє вільне падіння триває менше 1 хвилини. Аеродинамічна труба створює потік повітря потужністю до 250 км/ч. Інструктор контролюватиме політ, а захисні сітки, троси, комбінезони із страхувальними петлями, окуляри і шолом зроблять весь процес повністю безпечним. детальніше...

2 люд. по 2 польоту по 2 хв Використати до 31.01.2019
2 людини
по 2 польоту по 2 хв
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.01.2019

Аеродинамічна труба для двох ЛОНГЕР — що це?

Політ в аеродинамічній трубі — це можливість літати в повітряному тренажері у вигляді циліндру, внизу якого знаходяться вентилятори. Вертикальний потік вітру допоможе відірватися від землі, адже він досягає 250 км/год! Сітки і троси забезпечують повну безпеку польоту, тому випробувати такий атракціон можуть навіть діти, починаючи з 4 років. Щасливчики будуть літати по черзі.

Як все відбувається?

Перед атракціоном Щасливчикам проведуть інструктаж і розкажуть про те, як балансувати. На спеціальних матах можна відпрацювати вправи, яким навчить тренер. Щасливчики мають 8 хвилин для польотів, при цьому тривалість кожної розваги —2 хвилини. Інструктор зможе страхувати друзів завдяки петлям на їхній екіпіровці. Аеродинамічна труба знаходиться у розважальному комплексі «Блокбастер».

Можливість потренуватися на майданчику парашутистів

Щасливчик і його друг можуть використовувати шанс політати в аеродинамічній трубі в якості тренування перед стрибком з парашутом. Потік повітря допоможе подолати гравітацію.

Видається вся екіпіровка

Максимально зручний політ забезпечує захисний комплект. В набір входить: комбінезон з вшитими страхувальними петлями, окуляри і шолом.

8 хвилин в невагомості на двох

У аеродинамічний трубі створюються умови, дуже близькі до тих, в яких опиняється парашутист. Кожен Щасливчик підніметься в повітря 2 рази по 2 хвилини — це цілих 8 хвилин вільного падіння на двох! Для порівняння — ефект від стрибка з парашутом триває 1 хвилину.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ulet.Pro - Аэротруба
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

446 відгуків

Л
Лилия
18 липня 2018
Спасибо компании BODO и Ulet.pro за возможность получить массу эмоций и впечатлений. Сервис на высшем уровне, а ощутить как ты паришь в воздухе было просто нереально. Всем рекомендую)))

О
Ольга
17 липня 2018
Спасибо за впечатление, подарок подарили на день рождения дочка с зятем, а мы давно мечтали с мужем о таком приключении, вот все получилось - мечта сбылась! Все очень понравилось, спасибо большое!

Н
Наталия
17 липня 2018
Мы подарили это впечатление своим сыновьям. Оба остались очень довольны. Рассказывали, что это совершенно новый опыт, и что они довольны таким подарком. Команда "Улет.про" очень профессиональная и дружелюбная. Только положительные впечатления! Рекомендуем всем!

О
Олександр
10 липня 2018
Подарунок-враження подарувала дружина. Класний подарунок. Все пройшло чудово, залишились найкращі враження, неймовірний заряд адреналіну. Інструктори привітні. Можна фотографуватися і відео знімати. Дають посилання на відео в інтернеті твого польоту. Було прикольно. Всім рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень