102456
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для двох ЛОНГЕР!

2 польоти по 120 секунд   про це можуть тільки мріяти парашутисти. Їхнє вільне падіння триває менше 1 хвилини. Аеродинамічна труба створює потік повітря потужністю до 250 км/ч. Інструктор контролюватиме політ, а захисні сітки, троси, комбінезони із страхувальними петлями, окуляри і шолом зроблять весь процес повністю безпечним. детальніше...

2 люд. по 2 польоту по 2 хв Використати до 31.05.2018
2 людини
по 2 польоту по 2 хв
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Аеродинамічна труба для двох ЛОНГЕР — що це?

Політ в аеродинамічній трубі — це можливість літати в повітряному тренажері у вигляді циліндру, внизу якого знаходяться вентилятори. Вертикальний потік вітру допоможе відірватися від землі, адже він досягає 250 км/год! Сітки і троси забезпечують повну безпеку польоту, тому випробувати такий атракціон можуть навіть діти, починаючи з 4 років. Щасливчики будуть літати по черзі.

Як все відбувається?

Перед атракціоном Щасливчикам проведуть інструктаж і розкажуть про те, як балансувати. На спеціальних матах можна відпрацювати вправи, яким навчить тренер. Щасливчики мають 8 хвилин для польотів, при цьому тривалість кожної розваги —2 хвилини. Інструктор зможе страхувати друзів завдяки петлям на їхній екіпіровці. Аеродинамічна труба знаходиться у розважальному комплексі «Блокбастер».

Можливість потренуватися на майданчику парашутистів

Щасливчик і його друг можуть використовувати шанс політати в аеродинамічній трубі в якості тренування перед стрибком з парашутом. Потік повітря допоможе подолати гравітацію.

Видається вся екіпіровка

Максимально зручний політ забезпечує захисний комплект. В набір входить: комбінезон з вшитими страхувальними петлями, окуляри і шолом.

8 хвилин в невагомості на двох

У аеродинамічний трубі створюються умови, дуже близькі до тих, в яких опиняється парашутист. Кожен Щасливчик підніметься в повітря 2 рази по 2 хвилини — це цілих 8 хвилин вільного падіння на двох! Для порівняння — ефект від стрибка з парашутом триває 1 хвилину.

 

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

388 відгуків реальних людей

Я
Ярослав
12 грудня 2017
Это был очень интересный опыт, отличный адреналин. Первый подход принес тонну паники, но во втором подходе я летал и кайфовал) Спасибо! Обязательно пойду еще.

7 грудня 2017
Кому не интересно, каково оно, летать? Очень рада, что выбрала это впечатление. Конечно, маловато одного раза, больше думаешь о продолжении тела. Хочу сказать, что этот весь процесс очень хорошо организован, все четко, быстро, очень дружелюбно. Видео прислали моментально, еще не успели отъехать. В общем, всем очень довольна!!! Спасибо большое!!!

6 грудня 2017
Летал мой 6-летний сын. Испугался, когда увидел трубу, но инструкторам виду не подал и мужественно пошел в трубу летать. Он худенький и невысокий для своего возраста, поэтому его немного сдувало :)), но в целом все прошло хорошо. Мне показалось, что ему пока реновато было, он не мог выпрямить ноги до конца и поэтому его немного телипало)) после нас был мальчик лет 9-10, вот у него получалось...
Летал мой 6-летний сын. Испугался, когда увидел трубу, но инструкторам виду не подал и мужественно пошел в трубу летать. Он худенький и невысокий для своего возраста, поэтому его немного сдувало :)), но в целом все прошло хорошо. Мне показалось, что ему пока реновато было, он не мог выпрямить ноги до конца и поэтому его немного телипало)) после нас был мальчик лет 9-10, вот у него получалось хорошо, инструктор с ним такие прикольные финты выделывал, вертел туда-сюда :) Подрастет немного-еще пойдем!

А
Александр
5 грудня 2017
Очень понравилось! Впечатления незабываемые! Всем советую попробовать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень