102456
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для двох ЛОНГЕР!

2 польоти по 120 секунд   про це можуть тільки мріяти парашутисти. Їхнє вільне падіння триває менше 1 хвилини. Аеродинамічна труба створює потік повітря потужністю до 250 км/ч. Інструктор контролюватиме політ, а захисні сітки, троси, комбінезони із страхувальними петлями, окуляри і шолом зроблять весь процес повністю безпечним. детальніше...

2 чол. по 2 польоту по 2 хв Використати до 28.02.2018
2 людини
по 2 польоту по 2 хв
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Аеродинамічна труба для двох ЛОНГЕР — що це?

Політ в аеродинамічній трубі — це можливість літати в повітряному тренажері у вигляді циліндру, внизу якого знаходяться вентилятори. Вертикальний потік вітру допоможе відірватися від землі, адже він досягає 250 км/год! Сітки і троси забезпечують повну безпеку польоту, тому випробувати такий атракціон можуть навіть діти, починаючи з 4 років. Щасливчики будуть літати по черзі.

Як все відбувається?

Перед атракціоном Щасливчикам проведуть інструктаж і розкажуть про те, як балансувати. На спеціальних матах можна відпрацювати вправи, яким навчить тренер. Щасливчики мають 8 хвилин для польотів, при цьому тривалість кожної розваги —2 хвилини. Інструктор зможе страхувати друзів завдяки петлям на їхній екіпіровці. Аеродинамічна труба знаходиться у розважальному комплексі «Блокбастер».

Можливість потренуватися на майданчику парашутистів

Щасливчик і його друг можуть використовувати шанс політати в аеродинамічній трубі в якості тренування перед стрибком з парашутом. Потік повітря допоможе подолати гравітацію.

Видається вся екіпіровка

Максимально зручний політ забезпечує захисний комплект. В набір входить: комбінезон з вшитими страхувальними петлями, окуляри і шолом.

8 хвилин в невагомості на двох

У аеродинамічний трубі створюються умови, дуже близькі до тих, в яких опиняється парашутист. Кожен Щасливчик підніметься в повітря 2 рази по 2 хвилини — це цілих 8 хвилин вільного падіння на двох! Для порівняння — ефект від стрибка з парашутом триває 1 хвилину.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

310 відгуків реальних людей

Вчора
Очень необычные и приятные ощущения полета! Думаю, что то подобные испытывают парашютисты в момент свободного падения) Все понравилось :-)

С
Светлана Янпольская
18 серпня 2017
Отлично!Персонал на высоте!Во всех смыслах!!!!!))))Была с дочкой (12 лет)Обязательно вернемся,именно сюда.Ребята молодцы,высший пилотаж!Спасибо!

S
Sergey
16 серпня 2017
Спасибо моей любимой, за подарок впечатления полетать в аэротрубе, очень понравилось общения с сотрудниками Бодо, так как немного забыл с активацией кода, до 30 июня, разрешили воспользоваться до конца августа, благодарен вам, думал уже все, пролетел но не в трубе))) о самой аэро трубе: очень вежливый персонал!! Инструктор Алексей ну очень очень вежливый, и все доступно объяснил перед...
Спасибо моей любимой, за подарок впечатления полетать в аэротрубе, очень понравилось общения с сотрудниками Бодо, так как немного забыл с активацией кода, до 30 июня, разрешили воспользоваться до конца августа, благодарен вам, думал уже все, пролетел но не в трубе))) о самой аэро трубе: очень вежливый персонал!! Инструктор Алексей ну очень очень вежливый, и все доступно объяснил перед улетом) спасибо инструктору Грише, что поддерживал меня с первой секунды, и так не смог меня отпустить две минуты))) хотя он больше хотел этого чем я))) Было круто!!!! Всем огромное спасибо!!! Девушке!!! Бодо!!!! Улет.про!!!!!!

Т
Татьяна
15 серпня 2017
Не ожидала что, так всё классно будет. во-первых очень классные инструктора, которые качественно провели инструктаж, во-вторых это ощущение невесомости. улыбка с лица не пропадала всё это время. на следующий день ощущала крепатуру в ногах(не знаю почему).... 2-х минут достаточно для первого раза,чтоб почувствовать сладость послевкусия. спасибо команде. вы на самом деле приносите удовольствие. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень