102456
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі для двох ЛОНГЕР!

2 польоти по 120 секунд   про це можуть тільки мріяти парашутисти. Їхнє вільне падіння триває менше 1 хвилини. Аеродинамічна труба створює потік повітря потужністю до 250 км/ч. Інструктор контролюватиме політ, а захисні сітки, троси, комбінезони із страхувальними петлями, окуляри і шолом зроблять весь процес повністю безпечним. детальніше...

2 люд. по 2 польоту по 2 хв Використати до 30.04.2018
2 людини
по 2 польоту по 2 хв
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Аеродинамічна труба для двох ЛОНГЕР — що це?

Політ в аеродинамічній трубі — це можливість літати в повітряному тренажері у вигляді циліндру, внизу якого знаходяться вентилятори. Вертикальний потік вітру допоможе відірватися від землі, адже він досягає 250 км/год! Сітки і троси забезпечують повну безпеку польоту, тому випробувати такий атракціон можуть навіть діти, починаючи з 4 років. Щасливчики будуть літати по черзі.

Як все відбувається?

Перед атракціоном Щасливчикам проведуть інструктаж і розкажуть про те, як балансувати. На спеціальних матах можна відпрацювати вправи, яким навчить тренер. Щасливчики мають 8 хвилин для польотів, при цьому тривалість кожної розваги —2 хвилини. Інструктор зможе страхувати друзів завдяки петлям на їхній екіпіровці. Аеродинамічна труба знаходиться у розважальному комплексі «Блокбастер».

Можливість потренуватися на майданчику парашутистів

Щасливчик і його друг можуть використовувати шанс політати в аеродинамічній трубі в якості тренування перед стрибком з парашутом. Потік повітря допоможе подолати гравітацію.

Видається вся екіпіровка

Максимально зручний політ забезпечує захисний комплект. В набір входить: комбінезон з вшитими страхувальними петлями, окуляри і шолом.

8 хвилин в невагомості на двох

У аеродинамічний трубі створюються умови, дуже близькі до тих, в яких опиняється парашутист. Кожен Щасливчик підніметься в повітря 2 рази по 2 хвилини — це цілих 8 хвилин вільного падіння на двох! Для порівняння — ефект від стрибка з парашутом триває 1 хвилину.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

359 відгуків реальних людей

17 жовтня 2017
Выбрали это впечатление, так как безумно хотелось отдохнуть от рабочих будней. Подарили впечатления друзья в честь ДР. Считаю отличным подарком как для других, так и для себя. Желаю всем больше ярких впечатлений :)

Р
Руслан
12 жовтня 2017
Дякую ккоманді bodo за можливість спробувати аєродиномічну трубу. Все було круто, шалено і драйвово!))

10 жовтня 2017
Очень понравилось данное впечатление! Мы с парнем остались довольны! Больше всего понравились инструкторы. Позитивные ребята, комфортно было с ними, очень лояльны и найдут подход к каждому! С нами в группе были иностранцы и никаких проблем в общении с ними у инструкторов тоже не возникло, что очень приятно нас впечатлило! В общем получили массу приятных эмоций! За что безумно благодарны:)))

В
Владимир
10 жовтня 2017
Коллеги по работе подарили мне на день рождения сертификат "Полет в Аэродинамической трубе" .И хотя у меня "за плечами" раньше уже было четыре парашютных прыжка - я остался в восторге от ощущения свободного полета . Классный подарок !!! Спасибо сотрудникам Bodo: Вы дарите людям яркие впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень