Емоції у подарунок для дитини

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Дитяча фантазія сповнена несподіванок, що зводить до мінімуму можливість вгадати побажання малюка або підлітка. Так складно зняти з себе маску дорослої людини і на пару хвилин перевтілитися на нетямущого бешкетника...

  З цієї причини нелегко обрати гідні подарунки-емоції дітям. Звичайно, в зрілій свідомості розум завжди бере верх над мрією, віддаючи перевагу потрібній і практичній штучці.

  Але Ви можете повернути традицію назад, вибравши подарункові сертифікати дітям. Це відмінна можливість подарувати справжнє враження, яке надовго залишиться в пам'яті щасливого одержувача!

  Тільки уявіть собі ці щасливі дитячі очі... щиру посмішку і маленькі ручки, які незграбно намагаються відкрити фірмову коробочку Бодо... А всередині справжній калейдоскоп незабутніх емоцій!

  Позитивні емоції для дітей в подарунок

  Коли мова заходить про дітей, то найкращий подарунок дитині - це можливість виплеснути енергію. В такому віці діти сповнені життєвої енергії, а значить, важливо допомогти їм правильно її реалізувати, направивши в потрібне русло.

  Тому пропонуємо Вам вибрати в якості корисного презенту саме майстер-клас. Це захоплюючий урок, коли в ігровій формі навчать малюків новому виду рукоділля чи мистецтва.

  Пропонуємо Вашій увазі наступні заняття:

  • гончарна майстерність
  • валяння з вовни
  • урок флористики

  Дивіться більше цікавих послуг в каталозі Бодо! До речі, майстер-клас - це ще і відмінний подарунок-емоція для двох: скористайтесь подібною ідеєю для організації незабутнього побачення! Повірте, якщо придбати таку емоцію в подарунок для жінки, вона буде вдячна вам ще дуже довго.  

  Активне дозвілля: подарунковий сертифікат на емоції дитині

  Ще один спосіб виразити себе і виплеснути надлишок енергії - активне враження. Це дозволить весело провести час і отримати заряд позитивних емоцій. Енергійні подарунки також доставлять море вражень не тільки дитині, але і принесуть позитивні емоції чоловікові. Для більшого драйву пропонуємо Вам взяти участь, вибравши спільну послугу зі списку запропонованих:

  • велошкола долучить активістів до велосипеда і навчить впевнено керувати ним.
  • політ в аеротрубі - можливість випробувати в дії єдину в Україні аэротрубу.
  • майстер-клас катання на роликах проходить під керівництвом досвідченого інструктора, який навчить основам впевненого катання.

  Бодо - кращий інтернет магазин емоцій для дітей і дорослих

  Вирішивши придбати саме сюрприз-враження, важливо довірити свій відпочинок тільки в надійні руки. На сьогоднішній день представлено кілька магазинів, що дозволяють оформляти замовлення онлайн.

  Однак, найбільш успішним оператором вражень визнано саме Бодо. Купуючи на bodo.ua, Ви отримуєте можливість переглянути детальний відео тест-драйв кожної послуги, побачити фотозвіт і отримати безкоштовну дизайнерську коробочку у разі оформлення замовлення на сайті.

  З Бодо так легко і приємно купувати!